Witaj! Miło
mi Cię poznać

Opowiem w kilku słowach o sobie.

Mam na imię Dominika. Od ponad 8 lat działam w zakresie projektowania graficznego. Kim jestem? Z wykształcenia specjalistą d.s. komunikacji marketingowej i PR’u. Stawiam na nieustanny rozwój, dążę do pogłębiania umiejętności, które dają mi satysfakcję. Jestem zdania, że tytuł zawodowy to jedno, lecz to pasja nakręca nas do pracy, staje się bodźcem do tworzenia rzeczy niezwykłych.

To właśnie prowadzenie własnej marki wzbogaciło moje życie o wiele nowych i cennych doświadczeń. W oparciu o nie, z każdego dnia staram się wydobyć jak najwięcej pozytywnych aspektów. Opieram przyszłość na własnych działaniach, jak i wsparciu najbliższych mi osób.

Grafika Marki to miejsce, w którym dzielę się z Wami moimi umiejętnościami i oddaję do dyspozycji w zakresie projektowania graficznego.

Swoje usługi kieruję do osób, które pragną rozwinąć własną osobowość lub markę. Jeżeli stawiasz pierwsze kroki w sferze blogowej, zakładasz firmę lub chcesz odmienić jej dotychczasowy wizerunek, dobrze trafiłeś.

Z przyjemnością stworzę indywidualny wizerunek Twojej marki, będący profesjonalną wizytówką na rynku. A możliwości mamy naprawdę wiele.

Wierzę, że działając wspólnie, można osiągnąć znacznie więcej. Świadomość własnych potrzeb i umiejętności, daje możliwość realizowania postawionych celów. Zrób pierwszy krok w kierunku spełnienia drzemiących marzeń i ambicji.

Inspirowana
naturą

Kocham podróże, naturę, a w szczególności górskie wyprawy. Są dla mnie zastrzykiem energii, możliwością sprawdzenia się, a tym samym dają niezwykłą siłę do działania.

Z przyjemnością oddaję się także gotowaniu, kuchenne wnętrze potrafi mnie wciągnąć na długie godziny.

Bliski jest mi również aparat fotograficzny, muzyka i włoskie rozmówki. Kilkutygodniowa podróż do słonecznej Italii to jedno z moich aktualnych marzeń.