Masz pytania? Napisz kontakt@grafikamarki.com.pl

Mam na imię Dominika, od ponad 4 lat działam na własny rachunek. Prowadzenie własnej marki wzbogaciło moje życie o wiele nowych i cennych doświadczeń. W oparciu o nie, z każdego dnia staram się wydobyć jak najwięcej pozytywnych aspektów. Opieram przyszłość na własnych działaniach, jak i wsparciu najbliższych mi osób.

.

Kim jestem?

Z wykształcenia specjalistą d.s. komunikacji marketingowej i PR’u. Stawiam na nieustanny rozwój, dążę do pogłębiania umiejętności, które dają mi satysfakcję. Jestem zdania, że tytuł zawodowy to jedno, lecz to pasja nakręca nas do pracy, staje się bodźcem do tworzenia rzeczy niezwykłych.

Grafika Marki

Wirtualne miejsce naszych wspólnych spotkań. Przeznaczone przede wszystkim dla kreatywnych osób, które pragną od życia czegoś więcej. Stawiają pierwsze kroki w sferze blogowej, pragną rozwinąć własną osobowość lub markę/ biznes. Właśnie tutaj dzielić się będę z Wami moim doświadczeniem, spostrzeżeniami. Oddaję się również do Waszej dyspozycji pod względem projektowania graficznego. Z przyjemnością stworzę indywidualny wizerunek Twojej osoby/ marki/ biznesu, będący profesjonalną wizytówką w Internecie. Wierzę, że działając wspólnie, można osiągnąć znacznie więcej, aniżeli pędząc przez życie w pojedynkę. Mając świadomość własnych potrzeb, możemy realizować śmiało postawione sobie cele. Najważniejsze, mieć świadomość, od czego zacząć, a następnie zrobić pierwszy krok w kierunku spełnienia własnych marzeń i ambicji. Pamiętajcie o tym!

Odskocznia od codzienności

W jaki sposób spędzam wolny czas? Kocham aktywność fizyczną, jest dla mnie zastrzykiem energii, daje siłę do działania. Po intensywnym treningu, czuję, że mogę więcej. Z przyjemnością oddaję się gotowaniu. Kuchenne wnętrze potrafi wciągnąć mnie na dobre. Od kilku miesięcy tworzę własną księgę przepisów na blogu W kuchennym młynie.