ZASADY WSPÓŁPRACY

Regulamin 

Zapoznaj się z zasadami współpracy. Poniższe punkty pozwolą Ci znaleźć odpowiedź na najcześciej zadawane pytania. Rozpoczęcie zlecenia i prac projektowych jest jednoznaczne z akceptacją niniejszego regulaminu.

Regulamin obowiązuje od: 03.2022

REZERWACJA TERMINU

Możliwa jest poprzez kontakt drogą e-mailową. Wyślij zapytanie bezpośrednio na kontakt@grafikamarki.com.pl lub poprzez dostępny formularz kontaktowy. Opisz jakim zakresem współpracy jesteś zaintersowany. Możesz zdecydować się na jeden z pakietów lub skorzystać z indywidualnej wyceny dopasowanej do Twoich potrzeb.

WYCENA

Aktualna wycena pakietów znajduje się w cenniku. Podane kwoty są wartościami netto. Zlecenia indywidualne podlegają odrębnej kalkulacji. W zależności od zakresu zlecenia, prace mogą być podzielone na dwa etapy płatności: zaliczka + rozliczenie końcowe. Wysokość ustalana jest w komunikacji e-mailowej.

W przypadku chęci skorzystania z ofert i akcji rabatowych, warunkiem rezerwacji usługi jest dokonanie przedpłaty na wybraną promocję.

CZAS REALIZACJI

Podawany jest indywidualnie w odpowiedzi na zapytanie. Standardowo czas opracowania koncepcji projektu, a tym samym wysłania kompletu propozycji, wynosi od 7 do 14 dni roboczych. Jeżeli zależy Ci na szybkiej realizacji, istnieje możliwość skrócenia czasu oczekiwania do 3 lub 1 dnia roboczego. Wiąże się to za dodatkową opłatą. Warunki ustalamy indywidualnie drogą e-mailową, po wskazaniu oczekiwań.

CZY MOGĘ ZREZYGNOWAĆ?

Jeżeli nie rozpoczął się proces projektowy- tak, możesz zgłosić chęć bezpłatnej rezygnacji z usług. Z chwilą przesłania opracowanych koncepcji, nie ma takiej możliwości, gdyż zostały one zrealizowane na zamówienie indywidualne. Zlecając projekt, masz wgląd do moich dotychczasowych prac oraz portfolio, a tym samym możesz ocenić, czy styl odpowiada Twoim oczekiwaniom.

PRACE PROJEKTOWE

Przed rozpoczęciem prac projektowych proszę o wypełnienie briefu lub odpowiedź na kluczowe pytania. Na ich podstawie tworzone są koncepcje graficzne, dlatego tak ważne jest, by na tym etapie przekazać mi jak najwięcej infotrmacji odnośnie preferowanego stylu. Korespondemcja e-mail i zawarte w niej ustalenia są w pełni wiążące dla obydwu stron.

POPRAWKI

Liczba poprawek zależy od wybranego pakietu graficznego. Modyfikacje projektu dokonywane są na podstawie przesłanych uwag i sugestii. Jeżeli po naniesieniu zmian, Klient zmieni zdanie odnośnie ich kierunku, może obowiązować dodatkowa opłata, o której zostanie wcześniej poinformowany.

ROZLICZENIE ZA USŁUGI

Rozliczenie za usługi odbywa się poprzez płatności przelewem bankowym, przy współpracy z platformą useme.pl. Za usługi wystawiana jest FV na osobę prywatną lub firmę, zgodnie z danymi wskazanymi przez Klienta. Po pełnej akceptacji projektów, Klient otrzymuje fakturę do przedpłaty.

PRZEKAZANIE PLIKÓW

Przekazanie plików wraz z prawami autorskimi następuje do 48h od zaksięgowania płatności.

PREZENTACJA PROJEKTU

Zależy mi, by móc zaprezentować stworzony projekt na stronie internetowej oraz w mediach społecznościowych. Budowa portfolio jest nieodłącznym etapem mojej twórczości. Decydując się na współpracę wyrażasz zgodę na publikację projektu w wyżej wymienionych mediach.

Jeżeli natomiast prowadzimy współpracę agencyjną, lub nie wyrażasz zgody na upublicznienie projektu, może zostać naliczona dodatkowa opłata do wyceny.

 

KONTAKT

Wyślij zapytanie

Wyraź zgodę przed wysłaniem formularza

8 + 8 =